X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
خاطرات وتجربیات جوانی
یکشنبه 9 اسفند‌ماه سال 1388
دو روایت از حضور موسوی در یک مراسم
فرارو نوشت:

عصر روز پنج شنبه مراسم گرامیداشت شهید حمید باکری در منزل وی در شهرک ابوذر تهران با حضور میرحسین موسوی برگزار شد.

روزنامه رسالت
روزنامه رسالت نوشت: میرحسین موسوی که احساس کرده بود این مراسم فرصت مناسبی برای ظاهر شدن او در میان مردم خواهد بود در این مراسم شرکت کرد اما به محض ورود وی به منزل شهید حمید باکری و فضای سنگینی که نسبت به عملکرد غیرمعقول وی بر اعضای جلسه حاکم بود به سرعت فضای جلسه و مردم این شهرک که از حضور وی مطلع شده بودند تغییر کرد. به گونه ای که یکی از محافظان موسوی در گوشی به وی گفت مردم از حضور شما مطلع شده اند و احتمال تجمع علیه شما وجود دارد.

دقایقی بعد که موسوی قصد خروج از منزل شهید باکری را داشت مردمی که در مقابل منزل تجمع کرده بودند با شعار مرگ بر منافق اعتراض خود را به میرحسین وعملکرد ماه های اخیر وی نشان دادند.

براساس مشاهدات افرادی که در این تجمع حضور داشتند عصبانیت مردم برای اعتراض به عملکرد موسوی به نحوی بود که محافظان وی برای حفظ جان موسوی ناگزیر شدند دست به اسلحه ببرند تا میرحسین را از مهلکه نجات دهند.

سایت های طرفدار میرحسین موسوی
 سایت های طرفدار میرحسین موسوی روایت دیگری از این حضور دارند. به نوشته این سایتها حضور موسوی و رهنورد که به دعوت خانواده شهیدان باکری صورت گرفته بود با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد با این حال در پایان مراسم عده ای شعار مرگ برمنافق سر دادند. به روایت این سایتها موسوی تا پایان مراسم حضور داشت.
نظرات بینندگان:
دعوت که بوده منظور از مردم در رسالت همان هتاکانی است که همه جا حضور دارند. وگرنه حساب مردم نجیب ایران از انها جداست.خداوند به اینها یک جو معرفت عطا فرماید.
روزنامه رسالت بهتر است عینکش را عوض کند تا بهتر واقعیات را ببیند
اگه موسوی اینقدر مطرود جامعه است پس بهش یه مجوز اهپیمایی بدن تا همه بدونن این ادم طرفدار نداره .
شب خواب میبینن صبح تو سایتها و روزنامه هاشون می نویسن. اینها امر بهشون مشتبه شده یک جورایی دچار زوال عقل هستن
با سلام بر همه یادگاران شهدا و دوستاران شهدا
جای شما خالی از آغاز مراسم توفیق حضور داشتم مجلسی بی ریا و زنده کننده یاد حمید و حمیدها و مهدی و مهدی ها و .... بود در اوایل دعای کمیل بود که به قول برادر علائی مانند کمیل های شب های عملیات در قرار گاه ها بود ولی مرا یاد کمیل های دسته ها و گروهانهای داخل اردوگاهها می انداخت آخه من قرارگاهی نبودم . در تاریکی بین مراسم کنار دستی ام به احترام میهمان تازه وارد مجلس شده ، جای خود را به او داد و در کنار من نشست . به جد می گوییم حال خوبی داشتم و محفل مجالست شهیدان را برایم تداعی میکرد گریه های بغل دستی ام و لرزهای حین گریه اش از جنس جاماندگان مسولیت پذیر دردمند بود .....
باز جای شما خالی وقتی برق روشن شد و طبق سنت این محافل با یکدیگر مصافحه میکنند و طیب الله میگویند یک باره دیدم او مهندس میر حسین است توفیق عرض ادب به او را یافتم . خدایش نگه دار باد
منافقین از کفار بدترند . مرگ بر منافق
والا عکسایی که از این مراسم بیرون اومده و البته دوستان تابناکی هم میتونن اونها رو همین جا برای دوستان دیگه بذارند تا قسمت زیادی شفاف سازی بشه... عکسها نشون میده که ایشون در پای سفره شام نشسته اند... البته اگر دوستان روزنامه رسالت ادعا نکنند که شام رو در ابتدای مراسم دادند
به نظرتون کدومشون درست می گن ؟
حتما سایتهای حامی موسوی !!!!!!!!!!!!
البته ایشان می توانستند در راهپیمائی 22 بهمن خود را نشان بدهد اما !!!!!!!
نشان نداد
شما که معمولا در هرکجا خبرنگاری دارید و اخبار را پوشش میدهید چطور در این مورد سرتان بی کلاه مانده یا ممکن است خبر داشته اید و با توجه به جو بوجود آمده حکومتی جرآت انتشار نداشته اید؟
موسوی و طرفدار های خدا جوش اگر یک سر سوزن پایگاه مردمی داشتن تو 22 بهمن اونجوری ضایع نمیشدن .
انچه عیان است چه حاجت به بیان است شما هی قسم بخورید که کسی بر علیه او شعار نداد تا بلکه شاید خودتان، تنها خودتان باور کنید.
اگر حمید زنده بود وای به حالتون افسوس که شما می دونید که اون ظاهرا" نیستش افسوس...
خدای من چه طور یک روزنامه می تونه اینقدر دروغ بنویسه !!!!! جناب رسالت از خدا بترسید ماست را سیاه جلوه دادن عین حماقت است
خواهشا عکس حضور و نشستن ایشان تا پایان و خوردن بسته خوراکی در سر سفره با شمعخانی و غیره را نشان دهید تا روزنامه تشنج افرین تمامیت خواه بی انصاف بی اخلاق حزب باد رسالت برای انها که شک دارند مشخص شود.
موسوی که قدرت مدار نیست، مطرح بودنش به دلیل محبوبیت او است. پس به راحتی میتوان فهمید که مدعو بوده و حضور داشته است. شعار ها را هم کسانی دادند که دعوت نداشتند و مطلع از مراسم بودند یعنی عوامل خودسر.
eyval tabnak,,,ma mifahmim ke chi migi....edameh bede
فضای جلسه خوب و اروم بود . اما بیرون در داخل شهرک به شدت ملتهب بود و عده ای سرو ته کوچه تجمع کرده بودند که شعار هم میدادند. اگر دم دست بود تیکه بزرگش گوشش بود
تابناک خجالت بکش...شما که از رسانه های بیگانه هم کاراتون زشت تره...تا امروز یهتون اعتماد داشتم اما از وقتی تو سایتای دیگه بررسی کردم قصد و مرضتون رو دیدم..
بدا به حال مردی که خدمتگزار خود و یار اما راحل (ره) را با شعار مرگ بر منافق بدرقه می کنند ...
با عرض سلام و احترام به همه خوانندگان تابناک. به نظر می رسد پیرو این همه فرمایشات و روایات، اگر یک مجوز تجمعی به جناب میرحسین موسوی و طرفدارانشان داده شود خیلی مسایل این چنینی و پیش داوری های خدای نکرده آن چنینی مغرضانه برطرف می شود. تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.
همه می دانند که رسالت جا پای کیهان می گذارد خبر کیهان و رسالت در بعضی از مواقع از مطالب گل آقا هم خنده دار تر است .بهر حال دست رسالت درد نکنه که همیشه باعث خنده و یا حد اقل لبخند می شه .
بهترین اقدام علیه موسوی اینست که مجوز راهپیمائی به ایشان داده شود تا معلوم شود که طرفدار ندارد
به هر حال ما مردم خیلی خوب نزدیک به یک سال است که سر کاریم و محو تماشای جنگ زرگری آقایون
سلام
منظور از مردم این گروه ... که در حسینیه آن کار را در مراسم حسینی انجام دادند؟؟؟؟؟؟؟؟
اینها مردمند ؟
در تمام متن بالا اون دوستی که از شبهای عملیات و جاماندگان مسئولیت پذیر دردمند گفته بود اولین جمله ای و نظری بود که در این سایت دیدم و همراه آن گریستم و بر مظلومیت اینهمه خون شهیدان بی انتظار و چمداشت گریستم
خداوند خود حق را از ظالم خواهد ستاند .
شما از کجا میدونی محافظش تو گوشی چی به میر حسین گفته چرت و پرت گفتن هم حدی داره نه؟؟؟؟؟؟؟
وای بر ما فقط
عملکرد روزنامه رسالت که مشخص است تابناک خبرنگارانت چی میگن
خوب درست می گه رسالت، احتمالا اگه محصولی رفته بود واسش هورا هم می کشیدن!!!
خونه ما تو ابوذر هستش یکی از بچه ها خبر اورد که اومدنی محل موسوی رو دیده داره میره تو یه خونه ایی . گفتم بیا با هم بریم ببینیم . رفتیم دیدیم نزدیک دوازده تا موتور ( نمی دونم اسم موتور ها چی بود ولی خیلی گنده بود ) رو هر کدوم دو نفر نشستند و همه بی سیم دارند و داد می زنند مرگ بر منافق . انقدر گفتن دیدند عکس العملی از مردم نیس دیگه ضایع شدن . من و دوستم هم گذاشتیم رفتیم دیگه نفهمیدم رفتن یا نه .
راه پیمائی 22 بهمن همه چیر رو نشان داد.
آدم که نظرات افراد منصفی مثل نفر پنجم را میشنود، دلش برای موسوی و طرفدارانش می سوزد و چهره مدعیان و هتاکان بایش بش از پیش رون می شود.
در اینکه چماق مرگ بر منافق بعضی ها همیشه و در همه جا حاضر است شکی نیست ولی واقعا اگر موسوی طرفدار ندارد چرا به او مجوز یک همایش را حتی در بیابانهای قم نمیدهند تا ببینند چقدر هواخواه دارد 
به نقل از تابناکhttp://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=87716

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">

دساعت وسخن باامام زمان