X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
خاطرات وتجربیات جوانی
سه‌شنبه 11 اسفند‌ماه سال 1388
همسر شهید باکری ادعای روزنامه رسالت را تکذیب کرد


همسر و دختر شهید باکری به ادعای روزنامه رسالت در مورد اعتراض مردمی به میرحسین موسوی در مراسم یادبود شهدای باکری واکنش نشان دادند.

به گزارش کلمه این روزنامه نوشته بود: به محض ورود موسوی به منزل شهید حمید باکری و فضای سنگینی که نسبت به عملکرد غیرمعقول وی بر اعضای جلسه حاکم بود به سرعت فضای جلسه و مردم این شهرک که از حضور وی مطلع شده بودند تغییر کرد. این روزنامه همچنین مدعی شده بود عصبانیت مردم برای اعتراض به عملکرد موسوی به نحوی بود که محافظان وی برای حفظ جان موسوی ناگزیر شدند دست به اسلحه ببرند تا بتوانند جناب میرحسین را از مهلکه نجات دهند. خودرو حامل موسوی و همراهان در میان اعتراض و شعارهای مردم به سرعت شهرک را ترک کرد!!!

اما همسر شهید باکری در واکنش به این ادعای کذب روزنامه رسالت عنوان کردند: “آنچه در روزنامه رسالت آمده داستان است. روز ۶ اسفند مثل ۲۵ سال قبل دوستداران شهدا با هر تفکر سیاسی در منزل ما جمع شدند ویکی از بهترین سالگر د ها بود. جناب آقای مهندس موسوی بعد از صرف شام تشریف بردند وخود من ایشان را راه انداختم”

به گزارش “کلمه” همچنین دختر شهید باکری در مطلبی پیرامون مراسم یادبود شهید در فردای مراسم نوشت: “بعضی ها فکر می کنند که حق دارند در مورد شهدا اظهار نظر کنند و ما را منحرف می دانند. البته اینها از همان دسته آدمهایی هستند که قبل از شهادت پدرم او را منحرف می دانستند… به هر حال آنها نتوانستند دیشب (شب مراسم یاد بود شهدای باکری)کاری بکنند. اما واقعا برایشان متاسفم چون هر کاری هم که بکنند نمی توانند پدر و عمویم را از خانوادشان بگیرند کاری که با خیلی از شهدا کردند.”

عصر روز پنج شنبه گذشته مراسم گرامیداشت شهدای باکری در منزل شهید حمید باکری با حضور میرحسین موسوی و زهرا رهنورد برگزار شد.

میرحسین موسوی که سال گذشته از جمله سخنران مراسم یاد بود شهدای باکری بود امسال هم به دعوت خانواده این شهدای بزرگوار در مراسم یادبود شهدای باکری شرکت کردند. این مراسم با استقبال گسترده مردمی و حضور برخی چهره های سیاسی و مذهبی مواجه شد.

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">

دساعت وسخن باامام زمان