خاطرات وتجربیات جوانی
شنبه 29 خرداد‌ماه سال 1389
بیانیه مجمع نیروهای خط امام استان چهارمحال و بختیاری در محکومیت

بسمه تعالی
)ثم یوم القیامه یحزنهم و یقول عین شرکا ءی الذین کنتم تشاقون فیهم(
آیه 27 نحل

سپس روز قیامت خدا آنها را رسوا می سازد و می گوید کجایند شریکانی که برای من ساختید وبه خاطرشان با دیگران دشمنی کردید ؟؟!

احتمالا از فاجعه اخیر قم در ابتدای ماه معزز رجب المرجب که قلب هر آزاده و مسلمانی را به درد آورده مطلعید .جریان جانگداز هجوم وحشیانه مسلمانان بی ایمان و متعصبین جاهل و مائقین فریفته شده به زرق و برق مطامع دنیوی و مقام دنی دنیا، به دفتر و بیت دو تن از مراجع معظم و کبیر اسلام شیعی، آیات عظام حضرت آیت الله منتظری (ره) و آیت الله صانعی (مدظله العالی) که تخریب کامل بیوت این بزرگواران وهتک حرمت به تمثال مبارک امام خمینی (قدس الله نفس زکیه) را در پی داشت. چه بد صحنه هایی است!

باری عده ای که دیروز به یادگار امام هتک حرمت کردند امروز آزادانه به مرجعیت توهین می کنند و چه رکیک بود زبان کسانی که خود را به دروغ امت حزب الله نامیدند! دیوار نویسی در بیت یک مرجع چه توجیهی دارد؟ فحاشی و شکستن در و دیوار و اموال بیت، جزای کدام جرم است؟ هتک حرمت به تمثال امام چه توجیهی دارد؟ حاشا... که نجابت و صبر و استقامت مردم به راستی شما را گستاخ بار آورده. به راستی که از (انجمن حجتیه) غفلت نمودیم که این چنین درنده خو شده اند. خدا می داند با تضعیف مرجعیت چه خیال پلیدی برای زعامت سیاسی ایران در آینده دنبال می کند.خداوند سایه مسئول منصف را از این ملک کم مکناد،که بد آینده ای در انتظار ملک و ملت خواهد بود . نه از عترت پیامبر مراقبت نمودیم و نه از کتاب الله یادگار او ،اینان سر در آخور کدام اموی صفت پلید دارند که به عذاب الهی بی توجهند؟ عجبا!! اینان که از جنازه ی پوسیده آیت الله منتظری اینچنین خوفناکند از زنده اش چقدر هراس داشتند؟ همه مراجع در قلب ملتند و بیوت آنان قلب تک تک ملت است و تخریب بیت و اموال آنان هیچ خللی بر عشق ملت مسلم به آنان وارد نمی سازد مهدی موعود (عج) خواهد آمد و بساط هرزه گویی وتوهین ها را برای همیشه بر خواهد چید. و چقدر بد فرجام اند آنان که از هم اکنون صف خود را از نبی خدا جدا ساخته اند .کاری نکنید حال که هیچ ملجاء و پناهی برای مراجع معظم نگذاشته اید خشم آنان موجب هجرت جانسوز از جانب آنان شود .کاری نکنید که خود تنها بمانید با حوضی مملو از فساد و تباهی . به راستی که هر آنکس که این حرکات را محکوم نکند از زمره شیعه و ایرانی سرشتان جدا خواهد بود و ملت نیزصف خود را از آنان جدا خواهد ساخت . مراجع و بزرگانی چون حضرات آیات: "شبیری زنجانی" ،"جوادی املی"، "صانعی"، "موسوی اردبیلی"، "مکارم شیرازی" و... ماندندو هرروز باید این معضلات را تحمل کنند . خوشا به سعادت امام و فرزند پاکش که رفتند و این بار سنگین را بر دوش این عالی مقامان گذاردند.عقوبت کدام گناه را پس می دهیم که هر روز باید رخت عزای عزیزانمان را و اشک دوری بزرگانمان را تحمل کنیم ؟والله که اگر امروز امام بود ، همینان بودند که از بهر ایشان شمشیر از نیام بیرون می کشیدند .صحه آنجا که یارانش امروز زبان در کام دوخته شده وخونمال دارند .ای کاش شبه نظامیانی که آنجا بودند از حقوق مرجعیت حمایت می کردند.

محتسب آن مست را می زد به زور مست گفت ای محتسب کم کن تو شور

زان که گر نام حرام این جایگاه مستی آوردی و افکندی به راه

بوده ای تو مست تر از من بسی لیک آن مستی نمی بیند کسی

در جفای من نرو زین بیش نیز دادبستان اندکی از خویش نیز

در پایان کمیته جوانان و دانشجویان مجمع نیروهای خط امام (ره) در استان چهارمحال بختیاری، ضمن محکوم نمودن این جنایات از تمامی مراجع و بزرگان درخواست واکنش محکم وقاطع و نیز دلجویی از اعضای دفتر این مراجع را داریم و از مردم نیز درخواست می کنیم هرکس به نوبه خود با حس اسلام دوستی این حرکت وقیح و وحشیانه را محکوم نمایند.

والسلام علی من التبع الهدی

کمیته جوانان و دانشجویان

مجمع نیرو های خط امام استان

چهار محال بختیاری

border="0" ALT="Google" align="absmiddle">

دساعت وسخن باامام زمان